KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Rödkrita 4994474

nr 499 4474

Rödkrita

signerad. 1800-tal, frankrike, 57x38

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 december 2007
kl 16:59:52

2/12 22:20:28 1      Vinnande bud